Lodra ime e dashur

BAO0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban vjershat më të bukura për lodrat e dashura të fëmijëve. Ato shoqërohen me ilustrime magjepsëse nga bota e lojërave. Duke shtypur butonin pranë figures përkatëse fëmija do të dëgjojë vjershën për lodrën e tij të preferuar. Vjershat janë të thjeshta, me rimë të përshtatshme për këtë moshë si dhe shoqërohen me melodi fëminore.

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022547

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa shumë figura magjepsëse do të gjesh në këtë libër të mrekullueshëm me ilustrime! Shtyp figurat dhe dëgjo vjershat më të bukura për lodrat që të pëlqejnë aq shumë! Lexojini dhe ndërkohë, nëse shtypni butonat, dëgjoni tingujt e vjershave për luanin, lepurin, kukullat. Sa kënaqësi t’i dëgjosh!

Të dhëna

Faqe14
ISBN9789928022547
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç