Libri im i pare ABC

Grup autorësh BAO0068

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe. Duke shtypur butonët zanorë, fëmijët dëgjojnë shkronjat, fjalët e fjalitë dhe i mësojnë ato në mënyrë argëtuese. Në libër ata do të gjejnë situata me personazhe nga bota e kafshëve, të ilustruara plot ngjyra e fantazi.

Më shumë detaje

477 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370118

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësojini fëmijëve tuaj shkronja, fjalë, fjali në mënyrën më të bukur. Vjen për ju abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe. Delfini fillon me shkronjën “D”. Po çfarë po bën delfini tani? Po merimanga me cilën shkronjë fillon? 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe18
ISBN9786082370118
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç