Dimri i njerëzve View larger

Dimri i njerezve

Lionel Duroy PE0038

New product

Përshkrim i shkurtër

Për masakrën e Srebrenicës dhe për pasojat e shkaqet e luftës në Bosnjë, ju ftojmë të lexoni romanin "Dimri i njerëzve" të autorit Lionel Duroy. Një shkrim i dhimbsur, sqarues e paqtues.

301 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 4197 5 0
Viti i botimit2014

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages297
ISBN978 9928 4197 5 0
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiKrenar Hadëri