Faik Konica - Vepra 3 Shiko më të madhe

Faik Konica - Vepra 3

Faik Konica BD0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim është paraqitur publicistika e Faik Konicës. Botimi u përgatit dhe përzgjodh nga Prof. Dr. Nasho Jorgaqi

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992775092

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe456
ISBN9789992775092
Titulli origjinalDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorqaqi
Viti i Botimit2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë