Stili dhe imazhi personal. Sjellja, paraqitja, veshja View larger

Stili dhe imazhi personal. Sjellja, paraqitja, veshja

Cristina Parodi BDI0181

New product

Përshkrim i shkurtër Sjellja e mirë nuk del kurrë nga moda. Por kohët kanë ndryshuar, kanë ndryshuar edhe zakonet, madje edhe mjetet e komunikimit. Ky është i katërti i Serisë me këta libra të vegjël, por të rëndësishëm, që i kushtohen sjelljes së mirë, të ripara nga një këndvështrim modern, aktual, i përditësuar.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9992759887
Viti i botimit2006

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Cila është gardëroba e domosdoshme për një zonjë apo zotëri? Si duhet reaguar ndaj vëmendjes së mërzitshme të një papagalli? Më mirë të ndjekësh modën, apo të kërkosh një stil personal? Si mund të zotërohet ekrani i televizionit? Nga syzet e diellit te çanta, nga rastet e rëndësishme te koha e lirë, nga velina te prezantuesja. Shumë këshilla të vlefshme për të krijuar një stil dhe imazh personal në një botë të dominuar nga dukja e jashtme.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages118
ISBN9992759887
RedaktoriAna Sheldia
Viti i botimit2006
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani