Vepra letrare e Martin Camajt Shiko më të madhe

Vepra letrare e Martin Camajt

Anton Nikë Berisha SP008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ajo është fryt i një imagjinate të pasur dhe i një pune krijuese e të bërë me përkushtim, krijuar në vazhdimësi në një periudhë mbi dyzetvjeçare në kushte e në rrethana të veçanta dhe në vende të ndryshme.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789995673260

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe232
ISBN9789995673260
Titulli origjinalPrinci
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri