Doracak per Nenen Tereze

Anton Nikë Berisha LG0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër synon të ndriçojë disa nga çështjet më të qenësishme të veçantive të shpirtit, të veprës e të flijimit të nënës së madhe për njerëzit, sidomos për të varfrit e më të varfërve, duke u dhënë vend parësor mendimeve, teksteve të lutjeve dhe letrave të saj si dhe vlerësimeve të të tjerëve për këtë figurë madhore të humanizmit të shekullit të XX

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789994330737

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages320
ISBN9789994330737
Shtëpia botueseArgeta LMG
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë