Reduced price! Letratyra shqype per klaset e ulta te shkollavet te mjesme View larger

Letratyra shqype per klaset e ulta te shkollavet te mjesme

Át Justin Rrota FRA0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst i përdorur për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm para 7 dekadash vjen si një botim autentik, me vlera jo thjeshtë historike por edhe me standardet sesi mësohej letërsia shqipe përmes tekstit të At Justin Rrotës një prej gjuhëtarëve dhe studiuesëve më në zë të shekullit të XX. Ky libër është një vlerë e rrallë jo vetëm për botën e shkencës.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789992798195

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages304
ISBN9789992798195
Published year2006
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveThird edition