Cmim i reduktuar! Letratyra shqype për klasët e ulta të shkollavet të mjesme Shiko më të madhe

Letratyra shqype për klasët e ulta të shkollavet të mjesme

Át Justin Rrota FRA0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst i përdorur për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm para 7 dekadash vjen si një botim autentik, me vlera jo thjeshtë historike por edhe me standardet sesi mësohej letërsia shqipe përmes tekstit të At Justin Rrotës një prej gjuhëtarëve dhe studiuesëve më në zë të shekullit të XX. Ky libër është një vlerë e rrallë jo vetëm për botën e shkencës.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët304
ISBN9789992798195

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët304
ISBN9789992798195
V. Bot2006
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimevetretë