Çufo në shtëpinë e çudirave Shiko më të madhe

Cufo ne shtepine e cudirave

Gaqo Bushaka BCA006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.

92 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733381

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe204
ISBN9789992733381
Titulli origjinalÇabej
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI trete