Reduced price! Ditari i një pabesie View larger

Ditari i nje pabesie

Emilios Solomou TO0190

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman kushtuar kohës, zvetënimit, kujtimeve, dashurisë dhe pabesisë, që luhatet midis së tashmes dhe së shkuarës.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët320
ISBN978 9928 205 31 5
Viti i botimit2016

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Fletët320
ISBN978 9928 205 31 5
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
Numri i botimeveParë