Ditari i nje pabesie View larger

Ditari i nje pabesie

Emilios Solomou TO0171

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman kushtuar kohës, zvetënimit, kujtimeve, dashurisë dhe pabesisë, që luhatet midis së tashmes dhe së shkuarës.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205315
Viti i botimit2015

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages384
ISBN9789928205315
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiKristo Pulla