Reduced price! Urrejtja gjysma e hakmarrjes View larger

Urrejtja gjysma e hakmarrjes

Emilios Solomou TO0353

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman që endet midis të shkuarës dhe të tashmes, midis hakmarrjes dhe detyrës, midis dashurisë dhe urrejtjes.

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928277022
Viti i botimit2018

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages504
ISBN9789928277022
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5
PërkthyesiKristo Pulla
I ri1