Rritja e fëmijës në vitet e para Shiko më të madhe

Rritja e femijes ne vitet e para

Grup autorësh BED025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këshilla nga ekspertët e 'Practical Parenting', të cilave mund ti besoni plotësisht. Përgjigje të qindra pyetjeve, duke filluar nga shëndeti, të nxënët, zhvillimi dhe sjellja.

Zgjidhje të suksesshme të problemeve të zakonshme, si përshembull, përgjumja e foshnjes, mësimi me oturakun dhe kalimi i krizave të inatit.

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121561

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Rritja e fëmijës në vitet e para" botohet në bashkëpunim me "Practical Parenting", revista për prindër më e lexuar në Britani.
Ai ju ndihmon në shumë shqetë simeve më të zakonshme prindërore.
Libri mbulon gjithçka që doni të dini, që nga përkujdesja ndaj foshnjës deri te ndrihma në zhvillimin e fëmijës për të qenë aktiv dhe i përgatitur për veprimtaritë parashkollore.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe256
ISBN9789928121561
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë