Pergjithmone Xhulia View larger

Pergjithmone Xhulia

Sveva Casati Modignani BD0162

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman dashurie dhe dhembjeje, romantik dhe prekës, plot me ngjarje të papritura. Fitues i çmimit Selezione Bancarella, 1987 si dhe ka frymëzuar një prej serialeve më të suksesshme të viteve 90 që mban të njëjtin titull.

More details

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333348
Viti i botimit2005

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ajo është një shkrimtare e afirmuar, ai një kirurg i famshëm. E kaluara e tyre ka ecur përmes historish të ndryshme dhe është e mbushur me sakrifica, suksese dhe dështime. Ndjenja që i bashkon, është aq e madhe, saqë i bën të harrojnë të gjitha hidhërimet, por hija e një sëmundjeje të tmerrshme dhe një akuzë e padrejtë e mposhtin ëndrrën e tyre dhe çmimi për ta jetuar përsëri këtë ëndërr kalon përmes një beteje rraskapitëse.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages380
ISBN9789994333348
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiElona Mistrovica