Reduced price! Me ne fund nje shi diamantesh View larger

Me ne fund nje shi diamantesh

Sveva Casati Modignani BD0176

New product

Përshkrim i shkurtër

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën një gjuetie në kërkim të thesarit

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333666
Viti i botimit2006

765 Lekë

-10%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Midis pasionit dhe dashurisë, vjen fuqia për të rifilluar përsëri Në gjuetinë për të gjetur thesarin e lënë trashëgimi nga pronari i shtëpisë, në mes xhelozive dhe mërive, do të jetë Sonja, nusja e djalit të tij, një grua e bukur dhe e mencur. Në mes të tensionit të krijuar në familje, ajo do të jetë e vetmja që do të gjej forcën për të filluar një jetë të re.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages384
ISBN9789994333666
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
PërkthyesiAida Baro