Reduced price! Shkelqimi i jetes View larger

Shkelqimi i jetes

Sveva Casati Modignani BD0175

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani Shkëlqimi i jetës është vazhdimi i historisë aq të njohur për lexuesin shqiptar të romanit Përgjithmonë Xhulia.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333704

782 Lekë

-8%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Xhulia de Blasko është një shkrimtare e suksesshme, e cila ka fituar betejën kundër sëmundjes dhe ka fituar dashurinë e Hermes Korsinit, por jeta e saj nuk është e lehtë. I biri, Xhorxhoja, i shkakton shqetësime dhe probleme që ndikojnë negativisht në marrëdhëniet e saj me Hermesin; një situatë kjo prej së cilës përfiton financieri joshës dhe i paskrupullt Franko Vasali. Fillon kështu një dimër i gjatë për Xhulian, e cila duhet të vendosë rregull në jetën e saj, por në fund të tunelit luhatet një dritë që shkëlqen.

Data sheet

pages368
ISBN9789994333704
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiElona Mistrovica