Cmim i reduktuar! Pergjithmone Xhulia Shiko më të madhe

Pergjithmone Xhulia

Sveva Casati Modignani BD0162

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman dashurie dhe dhembjeje, romantik dhe prekës, plot me ngjarje të papritura. Fitues i çmimit Selezione Bancarella, 1987 si dhe ka frymëzuar një prej serialeve më të suksesshme të viteve 90 që mban të njëjtin titull.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333348

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ajo është një shkrimtare e afirmuar, ai një kirurg i famshëm. E kaluara e tyre ka ecur përmes historish të ndryshme dhe është e mbushur me sakrifica, suksese dhe dështime. Ndjenja që i bashkon, është aq e madhe, saqë i bën të harrojnë të gjitha hidhërimet, por hija e një sëmundjeje të tmerrshme dhe një akuzë e padrejtë e mposhtin ëndrrën e tyre dhe çmimi për ta jetuar përsëri këtë ëndërr kalon përmes një beteje rraskapitëse.

Të dhëna

Faqe380
ISBN9789994333348
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiElona Mistrovica