Kerkoj pjesen e shpirtit tim View larger

Kerkoj pjesen e shpirtit tim

Hasan Muzli Selimi A-000210

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një galeri personazhesh dhe njerëzish, të korrektuar historikisht, duke ardhur si tokësorë, të prekshëm, lidhës të poetikës së autorit me sensin krijues të tij.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN9789928043351

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages234
ISBN9789928043351
RedaktoriRamiz Lushaj
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë