Kerkoj pjesen e shpirtit tim Shiko më të madhe

Kerkoj pjesen e shpirtit tim

Hasan Muzli Selimi A-000210

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është një galeri personazhesh dhe njerëzish, të korrektuar historikisht, duke ardhur si tokësorë, të prekshëm, lidhës të poetikës së autorit me sensin krijues të tij.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN9789928043351

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe234
ISBN9789928043351
RedaktoriRamiz Lushaj
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë