Ketu ndjehet arome vetmie View larger

Ketu ndjehet arome vetmie

Tuna Kiremitci OMBRA0282

New product

Përshkrim i shkurtër

"Ky është një kënvështrim shumë interesant dhe befasues i të menduarit. Është një nivel i lartë pjekurie i përmbajtjes edhe i stilit për një shkrimtar shumë të ri". "Tuna Kiremitçi është një kantautor dhe një shkrimtar i mrekullueshëm... Ai shkruan tekste poetike dhe romane shumë të bukura dhe këtë e ka bërë që në hapat e para të tij"

1110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928064264

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages262
ISBN9789928064264
Published year2024
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanPsikologjik
I ri1