Çaste lumturie dhe palumturie të papërfillshme View larger

Caste lumturie dhe palumturie te paperfillshme

Francesco Piccolo BD0528

New product

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789928176271
Viti i botimit2018

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages220
ISBN9789928176271
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
RomanMotivim&Vetëdije
I ri1