I ri Ketu ndjehet arome vetmie Shiko më të madhe

Ketu ndjehet arome vetmie

Tuna Kiremitci OMBRA0282

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Ky është një kënvështrim shumë interesant dhe befasues i të menduarit. Është një nivel i lartë pjekurie i përmbajtjes edhe i stilit për një shkrimtar shumë të ri". "Tuna Kiremitçi është një kantautor dhe një shkrimtar i mrekullueshëm... Ai shkruan tekste poetike dhe romane shumë të bukura dhe këtë e ka bërë që në hapat e para të tij"

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928064264

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe262
ISBN9789928064264
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanPsikologjik