Vetem dashuri View larger

Online only

Vetem dashuri

Erik Segal BDR095

New product

Përshkrim i shkurtër

Doktor Hiller po përballet me momentin më të vështirë të jetës së tij. Operacioni i rradhës i neurokirurgut të shkëlqyer nuk thjeshtë ajo në një pacient për të cilin ai është shpresa e fundit. Pacientja është Silvia, dashuria e tij e vetme.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789992788479

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tashmë e martuar me një burrë shumë të pasur, Silvia mund të zgjojë tek ai akoma ndjenjat më të forta. Edhe pas kaq shumë vitesh, ai nuk është shëruar akoma nga zhdukja e saj e pashpjegueshme një ditë para dasmës së tyre- dhe mendimet për të e mundojnë qysh atëherë. Si një doktor ai duhet ta ndihmojë atë. Si një i lënduar dhe një burrë i martuar- ai duhet të harrojë të shkuarën.

Data sheet

pages235
ISBN9789992788479
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë