Dhoma e miqve View larger

Dhoma e miqve

Helen Garner BDR063

New product

Përshkrim i shkurtër

Helena përgatit me dashuri dhomën e vet të miqve për shoqen e saj, Nikolën, e cila po vjen të kalojë ca kohë me të. Për tri javët në vijim, ndërkohë që Nikola i nënshtrohet trajtimit që beson se do ti kurojë kancerin në stad të përparuar, Helena bëhet infermierja e saj, shërbyesja, engjëlli mbrojtës dhe gjyqtarja e ftohtë.

More details

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621575

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhoma e Miqve është një histori e paharruar mbi atë çka i ndodh miqësisë, kur hapen kartat. "Një perlë e vogël kompakte ndjeshmërie dhe mirëkuptimi, e rrëfyer me hijeshi dhe humor." Herald Sun "Kaq i vërtetë, sa në faqet e fundit ndjeni që jo vetëm keni lexuar një roman të mrekullueshëm, po që keni përjetuar jetën vetë." The Times

Data sheet

pages190
ISBN9789995621575
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë