Antologjia e poezise arabe dhe persiane

Grup autorësh BUE278

New product

Përshkrim i shkurtër

Antologjia e poezisë arabe vjen si një përpjekje e çmuar në kohët tona e poetit dhe përkthyesit Maksim Rakipaj. Në këtë botim janë përfshirë poetë si Hamda Khamis, Ahmet Al Shahaëi, Fatima Na'ut dhe Zhabiya Khamis

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032461
Viti i botimit2015

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages233
ISBN9789928032461
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMaksim Rakipaj