Femija i fshehte

Camilla Lackberg BD0554

New product

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994305377

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Shkrimtarja e serisë së krirneve Erika Falk, tronditet kur zbulon një medalje naziste mes sendeve të nënës së saj të ndjerë. E frymezuar për të rrëmuar thenë në sekretet e familjes, ajo viziton një mësues histone në pension për të marrë përgjigje. Dy ditë më pas, ai vdes. Detektivi Patrik Hedstrom është me leje atësie. Por hetimet e së shoqes duket se kanë vënë në lëvizjc një zinxhir vrasjesh dhc ai e ka të vështirë qëndrojë larg hetimit. Një sekret i tmerrshëm nga ditët më të errëta të I,uftës së Dytë Botërore po del në dritë - dhe historitë e të afërmve të tyre ndodhen në zemër të tij.

"Mjeshtre në përzierjen e skenave të rehatisë shtëpiake me llahtarin që të ngrin gjakun."

Guardian

"Shkrimtarja më zhivë Suedeze e momcntit"
 
Indipendent

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages528
ISBN9789994305377
Shtëpia botueseTyskungen
RedaktoriSejdin Cekani
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMargarita Skënderaj