Sekreti i një nate vere View larger

Sekreti i nje nate vere

B. A. Paris A-001027

New product

Përshkrim i shkurtër

“Sekreti i një nate vere”, nga autorja bestseller e librit “Pas dyerve të mbyllura”, B. A. Paris është një libër që të mban frymën pezull

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216557

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur.

Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.

E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë.

Misteret nuk kanë fund...

Kujt mund t’i besosh, kur nuk ke besim as te vetja?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages320
ISBN9789928216557
Shtëpia botueseThe Breakdown
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanMister&Thriller
I ri1