Gurskalitesi View larger

Gurskalitesi

Camilla Lackberg BD0204

New product

Përshkrim i shkurtër

Cilësuar nga shumë media online si USA TODAY, The New York Times e The Washington Post si ndjekësja kryesor e Stieg Larsson, Gurskalitesi është bestseller numër një i autores suedeze Läckberg dhe pjesë e listës së The Washington Post Librat që duhen patjetër për gjatë vitin 2013.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994304219

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Qyteti i izoluar i Fjelbakës ka parë jo pak tragjedi, por ndoshta asnjë aq të tmerrshme sa ajo e vajzës së vogël të gjetur në rrjetën e një peshkatari. Dhe kjo nuk ishte një mbytje aksidentale Detektivi i zonës, Patrik Hedstromi, sapo është bërë baba. Është detyra e tij e vështirë të zbulojë se kush qëndron mbrapa vdekjes së një fëmije që, si ai, po ashtu edhe partnerja e tij, Erika, e njihnin mirë. Por ai nuk e di se kjo çështje do të depërtojë në zemrën e errët të Fjelbakës dhe do ta grisë ndoshta përgjithmonë fasadën e saj idilike E shkëlqyer Lackberg është veçanërisht e zonja në portretizimin e klaustrofobisë së një komuniteti të vogël. The Times Mjeshtre për ndërthurjen e skenave të ngrohtësisë familjare me llahtarët rrëqethës. Guardian

Data sheet

pages532
ISBN9789994304219
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiErdina Cekani