16-ta joshja View larger

16-ta joshja

James Patterson & Maxine Paetro LG0113

New product

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192776

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Klubi i vrasësve të grave vjen me një vëllim të ri për lexuesin shqiptar: Çfarë ndodh me protagonisten tonë në polici dhe rrjedha misterioze e ngjarjeve.

Data sheet

pages275
ISBN9789928192776
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleida Kalemi
RomanMister&Thriller
I ri1