Klasa View larger

Klasa

Erik Segal BDR071

New product

Përshkrim i shkurtër

"Klasa" është një ndër romanet e autorit Erik Segal dhe klasifikohet si best seller. Në këtë roman pershkruhen pesë jetë, pesë histori dashurie dhe portreti i një brezi.

More details

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789994362677
Viti i botimit2004

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Erich Wolf Segal ka qenë autor amerikan, skenarist dhe profesor në Universitetin e Harvardin. Ai u bë i njohur në të gjithë botën me librin e tij të famshëm Histori Dashurie i cili i realizuar në film arriti të fitojë dhe çmim Oscar.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages514
ISBN9789994362677
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë