Klasa Shiko më të madhe

Klasa

Erik Segal BDR071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Klasa" është një ndër romanet e autorit Erik Segal dhe klasifikohet si best seller. Në këtë roman pershkruhen pesë jetë, pesë histori dashurie dhe portreti i një brezi.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789994362677

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Erich Wolf Segal ka qenë autor amerikan, skenarist dhe profesor në Universitetin e Harvardin. Ai u bë i njohur në të gjithë botën me librin e tij të famshëm Histori Dashurie i cili i realizuar në film arriti të fitojë dhe çmim Oscar.

Të dhëna

Faqe514
ISBN9789994362677
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë