Reduced price! Vrapuesi i labirintit View larger

Vrapuesi i labirintit

James Dashner BUE220

New product

Përshkrim i shkurtër

Mbushuni mirë me frymë para se të nisni librat e Xhejms Dashnerit. Desert News

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2015

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një libër madhështor i mbushur me kthesa të papritura. Të përpin dhe nuk e lëshon dot nga dora. Një rrëfim me hap të shpejtë të sjell ndërmend Lojërat e urisë" nga Suzan Kolins." School Library Journal; "Një rrëfim me hap të shpejtë Aventura mbresëlënëse e Dashnerit do ta mbajë lexuesin pezull deri në faqet e fundit." Publishers Weekly

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages384
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia