Cmim i reduktuar! Vrapuesi i labirintit Shiko më të madhe

Vrapuesi i labirintit

James Dashner BUE220

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbushuni mirë me frymë para se të nisni librat e Xhejms Dashnerit. Desert News

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

960 Lekë

-20%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një libër madhështor i mbushur me kthesa të papritura. Të përpin dhe nuk e lëshon dot nga dora. Një rrëfim me hap të shpejtë të sjell ndërmend Lojërat e urisë" nga Suzan Kolins." School Library Journal; "Një rrëfim me hap të shpejtë Aventura mbresëlënëse e Dashnerit do ta mbajë lexuesin pezull deri në faqet e fundit." Publishers Weekly

Të dhëna

Faqe384
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia