Studime televizive View larger

Studime televizive

Joana Kosho A-002847

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhërrëfyes për teorinë dhe praktikën televizive    

18 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928445872

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages432
ISBN9789928445872
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë