Tre qeshin, nje inatoset View larger

Tre qeshin, nje inatoset

Dritëro Agolli, Gaqo Veshi A-000955

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një letërkëmbim i pazakontë, i natyrës komike mes dy personazheve të shquara të kulturës, Dritëro Agolli dhe Gaqo Veshi, të cilët fshihen pas personazheve të njohura si Bamkë Çomaga dhe Hyskë Borobojka. Libri shoqërohet me karikatura, të cilat e bëjnë më të këndshëm këtë libër

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734766

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages135
ISBN9789992734766
RedaktoriSAdije Agolli
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
I ri1