Reduced price! Njeriu që qesh, vëllimi i parë View larger

Njeriu qe qesh, vellimi i pare

Viktor Hygo BOT0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

70 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN 9789928001474

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

ISBN 9789928001474
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko