Njeriu qe qesh, vellimi i pare dhe i dyte

Viktor Hygo BOT0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

600 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001474
Viti i botimit2015

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages770
ISBN9789928001474
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko