Milioneri View larger

Milioneri

Mark Fisher BUV0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Mësimet e Milionerit janë distiluar në parime specifike në "Si të mendosh si një milioner".

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 other products in the same category:

More info

Milioneri është për këdo që e ka pyetur ndonjëherë veten se çfarë e bën mendjen e një milioneri të trondisë; ky libër hap një derë për një mënyrë të menduari rigjallëzuese, që ndryshon jetën. Autorët theksojnë se suksesi rezulton nga një projeksion i jashtëm specifik - mendime të synuara drejt një objektivi.

Si të mendosh si një milioner është një alegori e lezetshme që jep parimet e pasurisë siç i mësoi Fisher. Një i ri i pakënaqur takon një milioner të vjetër i cili i zbulon atij sekretet e blerjes jo vetëm të bollëkut material, por edhe të pasurisë së vërtetë.

Këto parime janë mençuria thelbësore që njerëzit e suksesshëm financiarisht do të përmendin përsëri dhe përsëri kur intervistohen për sekretet e suksesit të tyre. Përdorini ato për veten tuaj.

Data sheet

pages136
Shtëpia botueseThe instant millionaire
Published year2015
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHasan Hamzebalaj