Reduced price! Njeriu me i pasur ne Babiloni – Minerva View larger

Njeriu me i pasur ne Babiloni – Minerva

George S. Clason MIN0176

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri më frymëzues që është shkruar ndonjëherë për pasurinë

More details

1103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265814

828 Lekë

-8%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 other products in the same category:

More info

Para jush shtrihet e ardhmja si një rrugë që të çon larg. Në atë rrugë janë ambiciet që kërkoni të përmbushni, dëshirat që kërkoni të kënaqni.

Për të realizuar ambiciet dhe dëshirat tuaja, duhet të jeni të suksesshëm me paratë. Shfrytëzoni parimet financiare për të cilat hidhet dritë në faqet e këtij libri. Le t’ju largojnë ato prej shtrëngesave të kuletës së zbrazët drejt një jete më të plotë e më të gëzuar që e bën të mundur një kuletë kur është plot.

Ashtu si ligji i rëndesës, ato janë universale dhe të pandryshueshme. Qofshin edhe për ju, siç kanë qenë për shumë të tjerë, çelësi i suksesit drejt një kulete të mbushur plot, llogarive bankare më të mëdha dhe progresit të kënaqshëm financiar.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages160
ISBN9789928265814
Published year2024
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu
I ri1