Tregtari me i madh ne bote 1 & 2 View larger

Tregtari me i madh ne bote 1 & 2

Og Mandino A-008759

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi i parë i plotë në gjuhën shqipe, i cili përfshinë të dy pjesët e veprës klasike ‘Tregtari më i madh në botë.’ “‘Tregtari më i madh në botë’ është një nga librat më frymëzues, më ngazëllues dhe më motivues që kam lexuar ndonjëherë. Rrjedhimisht mund ta kuptoj fare mirë përse ky libër është pritur kaq mirë nga lexuesit.”

More details

11086 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789951817387

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 other products in the same category:

More info

REVIEWS

- Norman Vincent Peale, autor i "Psikologjia e mendimit pozitiv"

“Më pëlqen së tepërmi tregimi... më pëlqen gjithashtu stili... më pëlqen ky libër. Çdo tregtar dhe anëtarët e familjes së tij duhet ta lexojnë këtë libër.”

- W. Clement Stone, President i "Combined Insurance Co. of America"

Data sheet

pages264
ISBN9789951817387
Shtëpia botueseThe Greatest Salesman in the World I&II
Published year2022
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1