9 nentori View larger

9 nentori

Colleen Hoover A-008779

New product

Përshkrim i shkurtër

E konsideruar tashme ne te gjithe boten si “mbreteresha e bestseller-it”, Colleen Hover vjen me nje tjeter roman per lexuesit e saj ne shqip, “9 nentori”, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Living

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338419

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

M’u deshen kater vjet per ta dashuruar ate. Po vetem kater faqe per ta urryer.

Një ditë para se të shpërngulet në një qytet të ri, Falona njihet me Benin, një djalë që aspiron të bëhet shkrimtar. Tërheqja e tyre e menjëhershme bën që ta kalojnë bashkë ditën e saj të fundit në Los Anxhelos.

Jeta e saj e qetë dhe e padukshme do të kthehet në frymëzimin e Benit për librin e tij. Në vitet që do të pasojnë, mes marrëdhëniesh dhe trazirash të ndryshme në jetën e secilit, ata do të takohen rregullisht një herë në vit, në të njëjtën datë... deri kur Falona të fillojë të dyshojë në sinqeritetin e Benit për lidhjen e tyre.

A mundet një histori e tillë të quhet histori dashurie, edhe pse përfundon me thyerje zemrash?

Data sheet

pages290
ISBN9789928338419
Shtëpia botueseNovember 9
RedaktoriPranvera Palushi, Bledar Çepele
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMesila Kërkeshi
RomanRomancë&Pasion
I ri1