Vajza e humbur View larger

Vajza e humbur

Lisa Jewell A-005515

New product

982 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216939

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Eli Meku ishte vajza e përsosur dhe u zhduk pa lënë gjurmë. Dhjetë vjet më pas, nëna e saj nuk e ka mbledhur ende veten, kur papritur njihet me një burrë sharmant.

Sa hap e mbyll sytë, ajo e gjen veten në shtëpinë e tij, ku njihet me të bijat, Sara-Xhejdin dhe Popin e vogël, pamja e së cilës e lë Lorelën pa frymë. Ajo është kopja e gjallë e vajzës së saj të humbur. Pyetjet pa përgjigje të shumë viteve, fillojnë ta përndjekin sërish Lorelën. Ku ka shkuar Eli?

Vallë të jetë arratisur nga shtëpia, siç mendon edhe policia prej kohësh, apo ka ndodhur ndonjë gjëmë e paimagjinueshme? Ç’të fshehta mbart historia e saj?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages314
ISBN9789928216939
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEtleva
RomanMister&Thriller
I ri1