Kur besonim te sirenat View larger

Kur besonim te sirenat

Barbara O’ Neal A-007600

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur besonim te sirenat nga Barbara O’ Neal vjen në shqip nga Living si nje nga romanet thriller me te pelqyer te momentit: Motra e saj ka vdekur para 15 vitesh ne nje sulm terrorist, por papritur ajo shfaqet ne nje kronike televizive, - duke ndryshuar rrjedhen e gjithe ngjarjes dhe duke ndryshuar rrenjesisht historine e ketij romani te mrekullueshem

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338211

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Xhozi Bianki humbi jetën vite më parë, në një sulm terrorist, por motra e saj Kiti, mjeke urgjence në Santa Kruz, e shikon një ditë gjatë transmetimit të një lajmi për zjarrvënie në Okland, në Zelandën e Re. Ngjashmëria është e pabesueshme... dhe e pagabueshme. Bashkë me ato pamje, Kitit i vijnë një valë emocionesh të fuqishme: zemërim, humbje dhe brengë...

Pasi mbërrin në Zelandën e re, Kiti e nis rrugëtimin në atë vend me kujtime nga e shkuara: ditët që kalonte në plazh me Xhozin; një adoleshent të humbur e arrakat që u bë pjesë e familjes së tyre; dhe një traumë që i ka përndjekur gjithë jetën.

Nëse dy motrat do të bashkohen, kjo do të ndodhë vetëm duke zbuluar sekrete të groposura prej vitesh dhe duke u përballur me një të vërtetë shkatërruese që është edhe arsyeja që i ka mbajtur larg kaq gjatë. Për të rifituar njëra-tjetrën, ndoshta duhet të humbasin gjithçka...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages356
ISBN9789928338211
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlken Myftiu
I ri1