Colleen Hoover

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 26 of 26 items
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  E konsideruar tashme ne te gjithe boten si “mbreteresha e bestseller-it”, Colleen Hover vjen me nje tjeter roman per lexuesit e saj ne shqip, “9 nentori”, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Living

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 190 Lekë Out of stock

  2 190 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 420 Lekë Out of stock

  From the bestselling author of It Ends With Us, a novel about risking everything for love - and finding your heart somewhere between the truth and lies.

  1 420 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 890 Lekë 2 100 Lekë -10% In Stock

  Per te gjithe lexuesit e dashuruar cmendurisht pas romanit “Mbaron me ne”, Bukinist sjell setin me dy libra te tjere te autores Colleen Hoover: “S’ka shprese”, i botuar nga Morava dhe “Veriti” i botuar nga Living. Keto dy libra jane nje zgjidhje fantastike per lexueset qe i pelqejne romanet e autores bestseller, permes te cilave shpaloset mjeshtrisht...

  1 890 Lekë
  2 100 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 190 Lekë In Stock

  2 190 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  E shkuara; Kuini nuk e kishte imagjinuar kurrë se do ta gjente dashurinë e jetës përpara derës së të fejuarit të saj. Një vit pas ndarjes nga partnerët respektivë, Kuini dhe Grahami kanë një lidhje të përsosur, që duket sikur jua ka sjellë fati në derë. E tashmja: Shtatë vjet më pas, lidhja e përsosur kërcënohet nga papërsosmëritë e tyre; kujtimet,...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 190 Lekë Out of stock

  2 190 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock
 • Quick view
  2 150 Lekë In Stock

  2 150 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Colleen Hoover vjen me një roman të ri për lexuesit shqiptarë: Kockat e zemrës: Beja, një vajzë e rritur në varfëri dhe fqinji i saj i pasur Samsoni kanë shumë gjëra ndryshe nga njëri – tjetri, por i bashkon pasioni për trishtimin. Për të mësuar mbi sakrificat e Bejës për të vënë në vijë jetën e saj dhe me këtë histori të pazakontë dashurie, ju ftojmë të...

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Edhe nje tjeter roman i Colleen Hoover vjen ne shqip nga Botimet Living: “Kujtimet e tij”. Permes ketij rrefimi vjen historia tronditese e nje nene te re, e cila kerkon te ndertoje nje jete shpresedhenese pertej pengesave qe i ka sjelle jeta.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Colleen Hoover, autorja numër një më e shitur e “New York Times”-it me librat “Mbaron me ne” dhe “Fillon me ne” bashkon forcat me shkrimtaren po aq të suksesshme Tarryn Fisher, e njohur më së shumti për librin shumë të shitur “Tri gratë e një burri”. Së bashku, ato kanë krijuar një mister magjepsës dhe romantik, që nuk ngjan me asnjë tjetër. Libri “Kurrën...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Mbreteresha e bestseller-it kudo ne bote, Colleen Hoover vjen me nje tjeter roman ne shqip: “Lajla” - Dashuria mund te te perndjeke ose te te shpetoje.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 600 Lekë In Stock

  2 600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  The long-awaited finale to the New York Times bestselling Maybe Someday series returns with all the characters you fell in love with.What is more important? Friendship, loyalty, or love?Ridge and Sydney are thrilled to finally be together guilt-free. But as the two of them navigate this freedom, Warren and Bridgette's relationship is as tumultuous as...

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Një roman i guximshëm dhe realist, “Mbaron me ne” është një histori e paharrueshme dashurie.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 300 Lekë In Stock

  1 300 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  NJË RRËFIM ME RITME MARRAMENDËSE, NJË ROMAN PËR FAMILJEN, PËR DASHURINË E PARË, PËR BRENGAT DHE TRADHTINË. Teksa përpiqet të rindërtojë jetën e saj, tashmë të rrënuar, Morgani gjen ngushëllim te njeriu i fundit që mund ta imagjinonte, ndërsa Klara lidhet me djalin e vetëm të cilin e kanë ndaluar ta takojë.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 190 Lekë Out of stock

  2 190 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 750 Lekë In Stock

  A troubled young mother yearns for a shot at redemption in this heartbreaking yet hopeful story from #1 New York Times bestselling author Colleen Hoover.

  1 750 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë Out of stock

  SOMETIMES TWO PEOPLE HAVE TO FALL APART TO REALISE HOW MUCH THEY BELONG TOGETHER.

  1 500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  2 550 Lekë In Stock

  From the #1 New York Times bestselling author of It Starts with Us and It Ends with Us, Colleen Hoover's bestselling Slammed series comes to its gripping conclusion. There are two sides to every love story. Now hear Will's.

  2 550 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  Veriti vjen i ribotuar nga shtëpia botuese Living, me nje kapitull të ri: Një thriller i mrekullueshëm nga Colleen Hoover, që ka pasur sukses të jashtëzakonshëm që kur u hodh në qarkullim

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  From the No. 1 New York Times bestselling author of It Ends With Us and November 9 comes a moving and haunting novel of family, love, and the power of the truth. Poignant and powerful, Without Merit explores the layers of lies that tie a family together and the power of love and truth.

  1 500 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 26 of 26 items