Gabriela, karafil dhe kanelle View larger

Gabriela, karafil dhe kanelle

Jorge Amado A-000656

New product

Përshkrim i shkurtër

I mbushur me emocione, satirë dhe intriga, libri “Gabriela, karafil dhe kanellë” është një panoramë e gjerë e jetës qytetare braziliane të kohës. Nga një prej shkrimtarëve më të shquar dhe më argëtues

989 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338136

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages454
ISBN9789928338136
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiShpëtim Doda
RomanSagë&Histori
I ri1