Nga rera dhe hiri View larger

Nga rera dhe hiri

Amy Harmon A-005876

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216977
Viti i botimit2020

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages384
ISBN9789928216977
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlken Myftiu
RomanSagë&Histori
I ri1