Shtatë fletore View larger

Shtate fletore

Havzi Nela BKP0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra e plotë poetike me 5548 vargje e Havzi Nelës, poetit të ekzekutuar nga diktatura komuniste në grahmat e fundit të tij. Ky botim i përgatitur nga poeti dhe studiuesi Rexhep Shahu vjen me dorëshkrimet origjinale dhe të transkiptuara, të cilat sjellin të plotë vlerat poetike të poetit që vrau diktaturën.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Klubi i poezisë
ISBN9789928450753

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages462
ISBN9789928450753
Published yearIzet Duraku
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 24
I ri1