Reduced price! Cinaret View larger

Cinaret

Gjolaj Át Konrad FRA0043

New product

Përshkrim i shkurtër

Atë Konrad Gjolaj është një nga emrat që rrallë e kurrë përmenden ndër mjetet zyrtare të komunikimit; një nga njerëzit për të cilët nuk kujtohet kush kur flitet nëse pati disidencë në Shqipërinë e diktaturës. Prandaj Çinarët është dëshmia më e mirë e tij, janë kujtimet për atë çka pa, është vepra e tij e mbrame për të kuptuar sistemin komunist dhe armiqësinë që pati me klerin katolik shqiptar

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697419

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages230
ISBN9789995697419
Published year2015
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveThird edition