Reduced price! Nje drecke me klecke View larger

Nje drecke me klecke

Rudina Çupi A-006531

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori vetëm me një fjali. Një rrëfim plot humor e me gabime, në kuptime e në ilustrime, plot me fjalë ngatërreshtare, nga të cilat fëmijët do të gjejnë të saktën fare.

More details

40 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286642

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Një dreçkë me kleçkë” është libër ndërveprues i serisë “Luaj dhe shkruaj” për lexuesin fillestar.  Fëmijët përpiqen të gjejnë fjalën që e çon përpra historinë, duke u nisur nga kuptimi. Lojërat zbavitëse gjuhësore në fund të librit e ftojnë fëmijën të shprehin anën krijuese.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928286642
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë